O firmie
poznaj naszą historię

Auto Detailing to nie tylko nasz zawód, ale przede wszystkim pasja. Jesteśmy grupą zapalonych hobbystów, dla których samochody stały się znaczącą częścią życia. To w połączeniu z naszym bogatym doświadczeniem, kwalifikacjami oraz specjalistyczną wiedzą sprawia, że możesz spokojnie oddać swoje auto w nasze ręce. Zadbamy o to, żeby było u nas w pełni bezpieczne.

Ukończonych
realizacji

879

Oklejonych
samochodów

423

Zadowolonych
klientów

99%

Oklejanie pojazdów oraz kosmetyka samochodowa
Elite Studio we Wrocławiu

Auto detailing to określenia oznaczające po prostu proces czyszczenia, renowacji i konserwacji samochodu. W Elite Studio przeprowadzamy detailing zarówno całego auta, jak i wybranych elementów samochodu, wykonujemy np. przyciemnianie szyb lub oklejanie folią dachów lub lusterek.

Detailing może dotyczyć zarówno wnętrza Twojego auta, jak i jego karoserii i elementów zewnętrznych. Kluczowe dla zrozumienia jego istoty jest słowo detailing, odnoszące się do opracowania elementów w taki sposób, by odtworzyć możliwie wiernie stan fabryczny samochodu. W niektórych przypadkach detailing nadaje jednak autu indywidualny wygląd i sprawia, że wyraźnie wyróżnia się ono na tle modeli z fabrycznym wykończeniem.

Car detailing – od czego zacząć?

Wiemy, że dbasz o wygląd swojego samochodu i jest on dla Ciebie ważny. W Elite Studio my zadbamy o to, by Twoje auto trafiło pod opiekę najlepszych specjalistów od car detailingu. Każde auto wymaga innych prac i doradzimy Ci, które sprawdzą się w przypadku Twojego auta. Najlepiej wyobraź sobie car detailing jako cykl zabiegów, które przywrócą blask Twojemu autu albo utrzymają jego świeży wygląd, jeżeli mowa o nowym samochodzie.

Twoje nowe auto potrzebuje zabezpieczenia lakieru i najlepszą metodą, jaką Ci zaproponujemy, będzie oklejenie auta folią lub ochrona lakieru powłoką ceramiczną. Jeżeli na Twoim aucie pojawiły się już niedoskonałości lakieru, wówczas zaczynamy od renowacji lakieru za pomocą polerowania jego uszkodzonej warstwy, a następnie zajmujemy się wykonaniem odpowiedniej kosmetyki samochodowej. Jeżeli chcesz, by Twój samochód wyróżniał się na tle podobnych pojazdów, również się nim zajmiemy. Przyciemniane szyby czy satynowa powłoka lakiernicza dają możliwość nadania indywidualnego charakteru każdemu samochodowi.

Reasumując – w Elite Studio rozumiemy car detailing jako wykorzystanie nowoczesnych technik i specjalistycznych materiałów do konserwacji i renowacji auta – ale również dla uzyskania interesujących efektów wizualnych. Jeśli chcesz, żeby Twój samochód dłużej wyglądał jak nowy lub odzyskał świeżość i blask, zapraszamy Cię do siedziby naszej firmy we Wrocławiu. Przygotujemy, wycenimy i wykonamy plan dla Twojego auta.

Poznaj naszych
specjalistów w car detailingu

nasz zespół

Maciej Czerniawski

Aplikator folii

Wojciech Buryń

Właściciel Studia

Bartłomiej Szabat

Detailer