Oferta
pielęgnacji samochodu

Auto Detailing to nie tylko nasz zawód, ale przede wszystkim pasja. Jesteśmy grupą zapalonych hobbystów, dla których samochody stały się znaczącą częścią życia. To w połączeniu z naszym bogatym doświadczeniem, kwalifikacjami oraz specjalistyczną wiedzą sprawia, że możesz spokojnie oddać swoje auto w nasze ręce. Zadbamy o to, żeby było u nas w pełni bezpieczne.

Rodzaje pojazdów które obejmują naszą ofertę detailingową

Osobowe

|

Sportowe

|

Terenowe

|

Vany

|

Busy

Nasza oferta
car detailing

Naszym klientom oferujemy bogaty wachlarz usług. Car Detailing w Elite Studio to m.in. polerowanie i renowacja lakieru, przyciemnianie szyb czy zmiana koloru samochodu folią. Zajmujemy się również zabezpieczaniem lakieru przy użyciu bezbarwnej folii. Posiada ona właściwości samoregulujące i świetnie się prezentuje aż do dziesięciu lat. Wychodzimy również naprzeciw firmom, które chcą zareklamować swoje usługi i produkty. Oklejanie samochodów reklamami to także nasza specjalność. Oczywiście, poza drobnymi naprawami lakierniczymi czy przyciemnianiem szyb, zajmujemy się również czyszczeniem oraz konserwacją wnętrz. Tak naprawdę możemy zaopiekować się Twoim autem kompleksowo. W Elite Studio detailing jest rozumiany bardzo szeroko, ponieważ skupia się nie tylko na odnowie poszczególnych elementów auta, ale również całościowej renowacji.

Usługi, które polecamy

Pozostałe usługi
w naszej ofercie

Wykonujemy wyjątkowe reklamy na pojazdach – realizujemy niestandardowe projekty w najlepszych technologiach druku.

indywidualnie

Oferujemy zabiegi wydłużające żywotność skór we wnętrzu samochodu i zwiększające komfort podróżowania.

od 300 zł

Wykonujemy renowację lakieru metodą polerowania. Zapewniamy długotrwałe i spektakularne efekty zabiegu!

od 700 zł

Podejmujemy się zewnętrznej i wewnętrznej stylizacji samochodów, która sprawi, że każde auto będzie wyjątkowe i niepowtarzalne.

indywidualnie

indywidualnie

od 300 zł

indywidualnie

Pozostałe usługi
Tuning

Ukończonych
realizacji

879

Oklejonych
samochodów

423

Zadowolonych
klientów

99%