Jakie efekty daje folia holograficzna i gdzie można ją stosować?

Ukończonych
realizacji

879

Oklejonych
samochodów

423

Zadowolonych
klientów

99%

Jeśli chcesz szybko i tanio zmienić wizerunek samochodu, warto zainteresować się oklejaniem folią. To także dobra metoda na zabezpieczenie lakieru przed uszkodzeniem i uzyskanie niepowtarzalnego designu, który będzie się wyróżniał na tle innych, mniej kolorowych aut. W kilka chwil można zmienić samochód nie do poznania za sprawą folii holograficznej. W jaki sposób można stosować folię i jakie efekty można dzięki niej uzyskać? Zachęcamy do przeczytania artykułu, gdzie omawiamy tematykę stosowania folii holograficznej.

Jakie są wady i zalety oklejania samochodów?

Główną zaletą oklejania aut folią jest oczywiście zmiana wizerunku oraz trwałość całej aplikacji, która sięga nawet kilku lat. Nie można też zapomnieć o relatywnie niskiej cenie usługi. Folię można stosować zarówno na całym samochodzie, jak i na pojedynczych częściach. Niestety do wad zalicza się fakt, że nie na każdym aucie to rozwiązanie się sprawdzi. Folie holograficzne i właściwie każde inne nie mogą być stosowane na samochodach mających uszkodzenia, nawet drobne w rodzaju zadrapań lakieru czy oznak korozji w niektórych miejscach.

Czy warto stosować folię na lampy w autach?

Ciekawe efekty wizualne zapewnia zastosowanie folii holograficznej na samochodowych lampach. Pozwala to na nietuzinkową zmianę wyglądu reflektorów, a co za tym idzie nadanie autu atrakcyjnego wyglądu. Oczywiście ma to efekt nie tylko estetyczny. Lampy są nieustannie narażone na uszkodzenia mechaniczne, czyli między innymi zarysowania od kamieni i zanieczyszczeń na drodze, a zastosowanie folii zapewnia bardzo dobrą ochronę. Chroni nie tylko przed czynnikami zewnętrznymi, ale również przed matowieniem. Warto wybrać folie, które są najlepszej jakości i nie załamują ani nie pogarszają jakości światła.

oklejanie folią lusterka samochodowego