Jakich środków użyć do regeneracji reflektorów?

Ukończonych
realizacji

879

Oklejonych
samochodów

423

Zadowolonych
klientów

99%

Zadaniem reflektorów jest oświetlanie drogi podczas jazdy i zapewnienie dobrej widoczności w każdych warunkach. Niestety wraz z upływem czasu reflektory mogą zacząć matowieć i tracić swoje właściwości. W takim przypadku warto skorzystać z usługi regeneracji reflektorów samochodowych. Na czym po polega? Jakie preparaty wykorzystuje się podczas regeneracji? Sprawdź odpowiedzi poniżej.

Jakie środki są wykorzystywane podczas regeneracji reflektorów w aucie?

Regeneracja reflektorów to złożony proces, który pozwala przywrócić pierwotny wygląd lamp i poprawić efektywność oświetlenia. W tym celu wykorzystuje się specjalistyczne narzędzia i preparaty, które umożliwiają pozbycie się zabrudzeń z lamp. Podczas regeneracji specjaliści korzystają z miękkiej gąbeczki, która skutecznie usuwa zanieczyszczenia i nie niszczy kloszy reflektorów. Kolejnym ważnym narzędziem jest papier ścierny, który pozwala usunąć starą warstwę lakieru i wygładza powierzchnię lamp. W trakcie regeneracji reflektorów konieczne jest też użycie pasty polerskiej i specjalnego preparatu ochronnego. Dzięki temu lampy są zabezpieczone przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych.

Kiedy warto zdecydować się na regenerację reflektorów i na czym to polega?

Regeneracja reflektorów to usługa, z której warto skorzystać, gdy oświetlenie pojazdu traci efektywności. Regeneracja jest też dobrym sposobem na poprawę widoczności i usunięcie rys z kloszy lamp. Z usługi tej warto też skorzystać, gdy lampy zmatowiały lub zostały mocno zabrudzone. Regeneracja rozpoczyna się od umycia i wyszlifowania lamp. Następnie specjaliści odtłuszczają reflektory, dzięki czemu nowe warstwy lakieru będą lepiej przylegać do lamp. Ostatni etap to nałożenie preparatu zabezpieczającego.

regeneracja reflektorów